پرس برک 4 محور

پرس برک 4 محور

در این مقاله می خواهیم با دستگاه پرس برک 4 محور ماشین سازی یوسفی بیشتر آشنا شویم دستگاه پرس برک در صنعت برای انحنا و خمکاری مورد استفاده قرار می گیرد همانطور که می دانید با پیشرفت جهان اشیا تکنولوژی های جدید پدید آمدند پرس برک هم یکی از پرکاربردترین دستگاه های تولید شده می باشد. ماشین سازی یوسفی که با تلاش های روز افزون خود در راستای تولید پرس برک های با کیفیت و دقیق توانسته گام های مهم و بزرگی بردارد که یکی از بهترین پرس برک های داخلی می باشد .

           

پرس برک 4 محور ماشین سازی یوسفی

پرس برک 4 محور ماشین سازی یکی از تولیدات مهم این مجموعه می باشد که دارای 4 محور مجزا  x , y1 , y2 , R هستند گشت آور موتور های محور پرس برک دارای 4 عدد سروو می باشد که سبب بالا رفتن سرعت و دقت عملکرد عملیات خمکاری می شود.این محور ها اهمیت زیادی در انجام فعالیت دستگاه دارند که در موارد پایین کاربرد این محور ها توضیح داده می شود تا با مفهوم پرس برک 4 محور و وظیفه آن ها بیشتر آشنا شوید.

            

وظیفه هر محور در پرس برک 4 محور⇓⇓⇓

  1. وظیفه محور های y1 , y2 : همانطور که می دانید در خمکاری برای انجام عملیات مورد نظر باید زوایای دو طرف چپ و راست پرس برک یکی باشد تا بتوان یک خمکاری دقیق انجام شود.
  2. وظیفه محور : محور x نیز از اهمیت ویژه ای در پرس برک برخوردار است زیرا موقعیت تنظیم لبه خم ورق برای خمکاری توسط این محور صورت می پذیرد.
  3. وظیفه محور R :از محور R برای بالا و پایین بردن انگشتی های محور x در محوریت لبه خم ورق استفاده می شود.

 

            

برای ارتباط با ماشین سازی یوسفی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید⇓       

برای ارتباط با ماشین سازی یوسفی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید⇓⇓⇓
021-56230045
09123721259
برای دیدن محصولات بیشتر بر روی لینک های زیر کلیک نمایید⇓⇓⇓